Wcześniejszy artykuł Następny artykuł

Strona Włocławek Ketchup

Konkurs o niezmienności

Wszystko się zmienia? Niekoniecznie! Ketchup Włocławek to najlepszy przykład tego, że tak nie jest – jego receptura i smak są oryginalne od lat. Co więcej, teraz z Włocławkiem można decydować, co jeszcze powinno zostać niezmienne – wystarczy wziąć udział w najnowszym konkursie marki na www.wloclawekketchup.pl!

Włocławek wychodzi naprzeciw mylnemu przekonaniu, że nic nie jest już takie, jak kiedyś i wszystko ulega zmianom. Dlatego marka przygotowałakonkurs dla dla konsumentów , w której uczestnicy decydują, co ich zdaniem powinno pozostać na zawsze takie samo.
By wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę www.wloclawekketchup.pl i wybrać jedną z rzeczy, która pozostać powinna bez zmian oraz uzasadnić swój wybór. Jedyny warunek jest taki, abywykazać się kreatywnością, bo jest o co walczyć! Na zwycięzców czekają wyjątkowo wygodne, błękitne pufy od Włocławka, na których wypoczynek będzie niezmiennie przyjemny i zestawy Ketchupu Włocławek. Konkurs podzielony jest na trzy rundy – każda z nich to osobna szansa na wygraną. Akcję wspierają także influencerzy, którzy na swoich kanałach społecznościowych dzielą się spostrzeżeniami na temat niezmienności ważnych dla nich rzeczy.

Zobacz co napisali:

jasonhunt.pl/to-co-niezmienne-w-moim-zyciu/

kameralna.com.pl/kotwice-w-naszym-zyciu-ktore-sa-niezmienne-od-lat/

hania.es/niezmienne/